Politika kvality

Motto:

- Spokojený zákazník je zárukou prosperující firmy
- Prosperující firma je zárukou spokojených pracovníků
- Spokojený a aktivní pracovník je zárukou spokojenosti zákazníků

 • Sledovat nové trendy a postupovat spolu s dynamicky se rozvíjejícím trhem tak, aby naše společnost byla vždy schopná splnit očekávání zákazníka na kvalitu, 
     služby a dodávky.
 • Zjišťovat potřeby zákazníků prostřednictvím komunikace s nimi a pružně reagovat na jejich požadavky.
 • Odlišit se od konkurence a udržet si důvěru.
 • Vytvářet pro svoje zaměstnance motivační prostředí se spravedlivým odměňováním, motivovat všechny pracovníky, podávat bezchybný pracovní výkon
     při uspokojování požadavků zákazníků.
 • Vyčleňovat potřebné zdroje na vhodné školící a vzdělávací programy. Soustavně zvyšovat profesionální růst zaměstnanců společnosti.
 • Vytvářet podmínky a vyčleňovat zdroje na kvalitu realizaci díla. Obnovovat materiální vybavení firmy potřebné k realizaci přijatých zakázek.
 • Stavět na vybodované síti zákazníků a dodavatelů, snažit se udržovat dlouhodobé korektní a oboustranné výhodné vztahy založené na vzájemné důvěře.
 • Vytvářet podmínky pro správné fungování systému manažerské kvality a pravidelně posuzovat efektivnost neustálým monitorováním procesů.

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider slider slider

Bezpečný úklid - služby, které šetří čas

Chystáte se na velký jarní úklid? To pro nás není problém. Jarní úklid přenechte profesionálům a užívejte si zaslouženého volna. Zprostředkování úklidu je teď snadné navštivte náš web bezpecnyuklid.cz

Novinka od PVK

Pražské vodovody a kanalizace připravily od začátku letošního roku pro své zákazníky novinku – pojištění nouzových situací spojených s únikem vody za vodoměrem. Služba je zdarma, a to výhradně pro smluvní zákazníky s PVK. Těmi jsou vlastníci nemovitostí, mohou to být individuální odběratelé, bytové domy, družstva či firmy. Nezbytnou podmínkou je kontaktovat asistenční službu na telefonním čísle 212 812 212.

Co se špinavými garážemi po zimě?

Máte po zimě špinavé garáže? Nelíbí se Vám jejich stav? Zavolejte nám a my se postaráme, aby byly opět čisté. 

Kde nás najdete

Kanceláře naší společnosti se nacházejí na adrese Havlíčkovo náměstí 189/2 | 130 00 Praha 3, kde Vás rádi přivítáme při osobním představení naší společnosti, seznámení se způsobem naší práce a při projednávání konkrétních požadavků a podmínek vzájemné spolupráce.

Pozor, plyn bude více zapáchat

Pražská plynárenská Distribuce, a. s. provede po konci topné sezony preventivní odorizaci zemního plynu. Ta začne v neděli 24.4. v dopoledních hodinách a potrvá do úterý 26.4. 2016. Zemní plyn bude v těchto dnech nasycen dvojnásobným množstvím látky s intenzivním zápachem (odorantem), což umožní identifikaci i zcela nepatrných úniků plynu. Každý, kdo bude mít podezření ná únik plynu, by měl tuto skutečnost nahlásit nonstop pohotovostní službě na tel. čísle 1239. V případě zjištění úniku plynu je třeba neprodleně zajistit větrání předmětných prostor, vyvarovat se použití otevřeného ohně, elektrických spotřebičů, či rozsvěcování světel, a vyčkat příjezdu pohotovostní služby. 

Partneři

    Image001
    Logo
1tovalio
2bytalfa
Bsbetacom
3profess-real

X
Jméno
E-mail
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a čtyři