Technologie

Naše společnost provádí úklid moderními pracovními pomůckami renomovaných světových firem (Karcher, Taski, Cleanfix, Ecolab, Tenand...) - čistícími stroji a čisticími prostředky, které mají potřebné výkonné parametry (tedy čistící vlastnosti). Dále máme slednánu exkluzivní smlouvu se švýcarskou společností JOHNSON Diversey, která je výhradním dovozcem výrobků švýcarské firmy Taski. Její nabídka obsahuje kompletní sadu ekologicky šetrných čisticích prostředků, i ucelený soubor uklízecích strojů, určených pro různé typy povrchů a způsobů použití. Máme tedy diverzifikaci čistících prostředků, které jsou používány specializovaně podle individuálních potřeb a požadovků (míra znečištění, druh čištění, typ povrchu, a další), také máme zastoupení firmy Anglická chemie - LTP . Tato společnost již více než 25 let vyrábí a dodává produkty k šetrnému ošetření přírodního kamene (travertin, žula, mramor, břidlice, vápenec, lomové dlaždice, leštění porcelán, či glazovaná keramika). Abychom podpořili také české firmy, odebíráme též čistící vozíky od společnosti Klaro.

K zajištění ostatních úklidových a čisticích prací na objednávku (např. čistění koberců, umývání a ošetřování podlah, omývání obkladů stěn, prosklených ploch...) se zpravidla používají extrakční stroje na čištění koberců, kotoučové stroje, generátory pěny s odsáváním, mycí automaty, leštící stroje, a další. Práce s těmito stroji jsou vzhledem k odborné náročnosti zabezpečovány specializovanými pracovníky, s výjimkou mycích automatů používaných na pravidelný denní úklid. Také úklid vnějších prostor vyžaduje speciální stroje a mechaniku, která je naší firmou při úklidu používána.

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider slider slider

Bezpečný úklid - služby, které šetří čas

Chystáte se na velký jarní úklid? To pro nás není problém. Jarní úklid přenechte profesionálům a užívejte si zaslouženého volna. Zprostředkování úklidu je teď snadné navštivte náš web bezpecnyuklid.cz

Novinka od PVK

Pražské vodovody a kanalizace připravily od začátku letošního roku pro své zákazníky novinku – pojištění nouzových situací spojených s únikem vody za vodoměrem. Služba je zdarma, a to výhradně pro smluvní zákazníky s PVK. Těmi jsou vlastníci nemovitostí, mohou to být individuální odběratelé, bytové domy, družstva či firmy. Nezbytnou podmínkou je kontaktovat asistenční službu na telefonním čísle 212 812 212.

Co se špinavými garážemi po zimě?

Máte po zimě špinavé garáže? Nelíbí se Vám jejich stav? Zavolejte nám a my se postaráme, aby byly opět čisté. 

Kde nás najdete

Kanceláře naší společnosti se nacházejí na adrese Havlíčkovo náměstí 189/2 | 130 00 Praha 3, kde Vás rádi přivítáme při osobním představení naší společnosti, seznámení se způsobem naší práce a při projednávání konkrétních požadavků a podmínek vzájemné spolupráce.

Pozor, plyn bude více zapáchat

Pražská plynárenská Distribuce, a. s. provede po konci topné sezony preventivní odorizaci zemního plynu. Ta začne v neděli 24.4. v dopoledních hodinách a potrvá do úterý 26.4. 2016. Zemní plyn bude v těchto dnech nasycen dvojnásobným množstvím látky s intenzivním zápachem (odorantem), což umožní identifikaci i zcela nepatrných úniků plynu. Každý, kdo bude mít podezření ná únik plynu, by měl tuto skutečnost nahlásit nonstop pohotovostní službě na tel. čísle 1239. V případě zjištění úniku plynu je třeba neprodleně zajistit větrání předmětných prostor, vyvarovat se použití otevřeného ohně, elektrických spotřebičů, či rozsvěcování světel, a vyčkat příjezdu pohotovostní služby. 

Partneři

    Image001
    Logo
1tovalio
2bytalfa
Bsbetacom
3profess-real

X
Jméno
E-mail
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtrnáct a nula