Správa domů MIVA Praha

Snahou naší společnosti je zajistit v rámci facility managementu komplexnost s orientací na zákazníkovy potřeby s cílem co největší spokojenosti našich klientů. Pracujeme tak, abyste měli co nejméně starostí s péčí o nemovitost, aby byly řešeny Vaše přání a požadavky a aby provoz objektu směřoval v konečném efektu k požadovaným úsporám provozních nákladů.

MIVA PRAHA Facility Management, a.s. v současnosti provádí komplexní služby v oblasti facility managementu se zaměřením na dva segmenty nemovitostí:

Správa bytových objektů MIVA Praha

Poskytujeme služby při správě bytových domů s byty v osobním vlastnictví na základě konkrétních požadavků klienta a to od jednotlivých úkonů až po kompletní servis. Výkon správy provádíme na základě mandátní smlouvy o správě domu.

Naší snahou je zajistit co největší spokojenost našich klientů. Pracujeme tak, abyste měli co nejméně starostí s péčí o dům a aby byly zároveň řešeny Vaše přání a požadavky.

První ukázkou kvality a profesionality práce naší společnosti, pro potencionálního klienta, je schopnost provedení provozní studie objektu, která je zaměřena na podpůrné činnosti včetně veškerých provozních nákladů souvisejících s objektem a jeho majiteli přesně ukáže i „slabá“ místa z hlediska provozu nemovitosti.

Zároveň nabízíme jako samostatnou službu provádění úklidových prací včetně péče o zeleň, ve kterých má firma bohaté zkušenosti (od roku 1994) při úklidech více než 50 SVJ.

Správa komerčních objektů MIVA Praha

Poskytujeme služby při správě komerčních objektů. Obecně jde o jednotné plánování a optimalizaci řízení všech podpůrných činností ve všech cyklech života objektu, zejména ve vazbě na provoz nemovitostí a technologií. Za podpůrný proces lze považovat vše co nesouvisí se základní podnikatelskou činností majitele objektu. Jedná se o velmi širokou škálu činností od zcela základních jako jsou úklidy, recepční a bezpečnostní služby, přes technickou správu budov, správu technologií atd. až po administrativní služby, IT, aj.

První ukázkou kvality a profesionality práce naší společnosti, pro potencionálního klienta, je schopnost provedení provozní studie objektu, která je zaměřena na podpůrné činnosti včetně veškerých provozních nákladů souvisejících s objektem a jeho majiteli přesně ukáže i „slabá“ místa z hlediska provozu nemovitosti.

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider slider slider

Bezpečný úklid - služby, které šetří čas

Chystáte se na velký jarní úklid? To pro nás není problém. Jarní úklid přenechte profesionálům a užívejte si zaslouženého volna. Zprostředkování úklidu je teď snadné navštivte náš web bezpecnyuklid.cz

Novinka od PVK

Pražské vodovody a kanalizace připravily od začátku letošního roku pro své zákazníky novinku – pojištění nouzových situací spojených s únikem vody za vodoměrem. Služba je zdarma, a to výhradně pro smluvní zákazníky s PVK. Těmi jsou vlastníci nemovitostí, mohou to být individuální odběratelé, bytové domy, družstva či firmy. Nezbytnou podmínkou je kontaktovat asistenční službu na telefonním čísle 212 812 212.

Co se špinavými garážemi po zimě?

Máte po zimě špinavé garáže? Nelíbí se Vám jejich stav? Zavolejte nám a my se postaráme, aby byly opět čisté. 

Kde nás najdete

Kanceláře naší společnosti se nacházejí na adrese Havlíčkovo náměstí 189/2 | 130 00 Praha 3, kde Vás rádi přivítáme při osobním představení naší společnosti, seznámení se způsobem naší práce a při projednávání konkrétních požadavků a podmínek vzájemné spolupráce.

Pozor, plyn bude více zapáchat

Pražská plynárenská Distribuce, a. s. provede po konci topné sezony preventivní odorizaci zemního plynu. Ta začne v neděli 24.4. v dopoledních hodinách a potrvá do úterý 26.4. 2016. Zemní plyn bude v těchto dnech nasycen dvojnásobným množstvím látky s intenzivním zápachem (odorantem), což umožní identifikaci i zcela nepatrných úniků plynu. Každý, kdo bude mít podezření ná únik plynu, by měl tuto skutečnost nahlásit nonstop pohotovostní službě na tel. čísle 1239. V případě zjištění úniku plynu je třeba neprodleně zajistit větrání předmětných prostor, vyvarovat se použití otevřeného ohně, elektrických spotřebičů, či rozsvěcování světel, a vyčkat příjezdu pohotovostní služby. 

Partneři

    Image001
    Logo
1tovalio
2bytalfa
Bsbetacom
3profess-real

X
Jméno
E-mail
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a sedmnáct